Polecamy – SocialPylon

Dawno nie zamieszczaliśmy żadnej informacji. Tym razem chcielibyśmy coś polecić. Nie jest to produkt stworzony przez nas, ale warto zwrócić na niego uwagę.

Chodzi o świetne narzędzie do monitorowania i moderacji firmowych profili społecznościowych o nazwie SocialPylon. Jest przeznaczone raczej dla większych klientów, którym zależy na dobrej obecności w Social Media. Za jego pomocą można monitorować aktywność fanów na firmowych profilach Facebookowych, Twitterowych, Instagramowych… a także wielu innych.

Firma Gendoria współpracuje z marką Isobar Poland, która jest twórcą serwisu SocialPylon. Możemy więc z czystym sumieniem powiedzieć, że używając go dostajecie do ręki świetne narzędzie Social CRM, które pozwoli Wam zwiększyć świadomość marki w mediach społecznościowych, dbać o jej wizerunek i – co najważniejsze – zmonetyzować te czynniki.

Polecamy!

Vivat husaria!

Któż z nas kiedyś nie marzył o tym, aby wsiąść na konia i pogalopować w dal? Cóż, pewnie wielu nie marzyło, ale co najmniej równie wielu, choćby w dzieciństwie, chciało czegoś takiego dokonać. Niektórzy z tymi marzeniami poszli dalej i postanowili je zrealizować.

I stroną internetową takich ludzi jest następna realizacja firmy Gendoria. Vivathusaria.pl (aktualizacja – strona już nie istnieje), bo to o niej mowa, to strona dla miłośników dawnej polskiej jazdy. Znaleźć można na niej artykuły, informacje o wydarzeniach i rekonstrukcjach historycznych, a także namiary na rzemieślników wytwarzających przedmioty dawnymi metodami i wiele, wiele innych informacji.

Mimo historycznych inklinacji, strona jest prosta i nowoczesna. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. A potem, kto wie? Być może za kilka lat również pogalopujecie z husarią…

Aktualizacja 2017

Strona już nie istnieje. Na szczęście zachował się zrzut ekranu (poniżej).

W 370º dookoła świata

Firma Gendoria z dumą prezentuje wykonaną przez nią witrynę młodego, lecz bardzo prężnego studia projektowego – „370º Studio”.

Z przyczyn dość oczywistych, tym razem Klient sam dostarczył grafikę. Założeniem była strona prosta, ale ciekawa graficznie. Szablon strony dostosowuje się (w pewnych granicach) do rozmiaru ekranu oglądającego stronę, aby zapewnić wrażenia jak najbliższe intencji Klienta.

Zresztą – sprawdźcie sami!

Nowy klient

Gendoria nawiązała współpracę z dużą polską firmą z branży internetowej. Mamy nadzieję na długie i owocne współdziałanie.